İleri sürüş teknikleri uzmanı ve özel direksiyon dersi hocamız

Liseyi teknik lise kazanıp metal bölümünü okul birinciliğiyle tamamlayıp daha o yıllar dayken mekaniğe merak sarmış eğitmenlik ve araç hususunda bir uzman olmayı hedeflemiştir.

2000-2002 yılları arası Edirne de özel eğitim almış ve 2003 yılında Ankara Gazi Üniversitesi  Metal  Öğretmenliğini  31231008 numarayla ilk 8’e girmeyi başarmış ve bölümünü dereceye bitirmiştir. Üniversite yıllarında mekanik metalürji dalında bir çok araştırmalarda bulunmuş araç kavrama hususunda tez çalışmaları olmuştur.

Üniversite yıllarındayken milli eğitim bakanlığı bünyesinde açılan direksiyon usta öğretmenliği kursunu başarı ile tamamlayarak, usta öğreticisi direksiyon öğretmeni olmaya hak kazanmıştır. Bir fiil sürücü kurslarında görev yaptıktan sonra, bu konuda kendini daha ileri seviyelere taşıma kararı alıp 2010 yılında ileri sürüş teknikleri uzmanlığını tamamlamış, 2011 yılında “basic driving skills center” (temel sürüş becerileri, defansif sürüş) eğitimini tamamlamıştır . İleri sürüş teknikleri uzmanı olarak binlerce kişiyi trafikle buluşturup, şuan ise birçok büyük firmaların test sürüşünü yapmaktadır. Şuan ki hedefi ise Türkiye’mizde bir kurum haline gelip insanların, ehliyetten sonraki asıl önemli olan süreci ehliyet in bir parçası haline getirip sürücülerin ehliyetle beraber ileri sürüş eğitmeni olarak trafikte buluşturmaktır.

İletişim: 0532 542 27 22

Başakşehir Özel Direksiyon Dersi

İstanbul Başakşehir'de birçok sürücüye direksiyon dersi ve profesyonel ileri sürüş eğitimi veren Başakşehir Direksiyon Dersi sizlere uygun fiyatları ile güvenli ve doğru sürüş eğitimi vermektedir. Eğitimli, tecrübeli ve belgeli hocalarımız ile trafikte hiç korkmadan eğitiminizi alarak sürüş keyfine varacaksınız. Bizi tercih ederek siz de doğru eğitimi almak için hemen arayın!

Bize Ulaşın

Adres: Temel Sürüş ve Güvenli Sürüş Eğitimi

Telefon: 0555 000 00 15

E-Posta: bilgi@basaksehirdireksiyondersi.com

Web: https://www.basaksehirdireksiyondersi.com